DTFOOD sizinle beraber ANUGA 2013 fuarında ürünlerinizi Sergiliyor

DTFOOD sizinle beraber ANUGA 2013 fuarında ürünlerinizi avrupanın en güçlü alım potansiyeline sahip hedef kitleye sergiliyor!

Untitled-1

Ortalama 160bin sektörel ziyaretçisiyle, dünyanın en büyük Gıda Fuarı olan ANUGA/Almanya, toplam 284bin m2 sergi alanda, 94 ülkeden kaılımcı firma ile yaklaşık 7 bin çeşit ürün presentasyonuna imkan sağlıyor. Bütün bu ürünleri ve yeni trendleri bir anda görmek ve bilgi sahibi olmak çok zor. Ayrıca ANUGA fuarına stand bulmak kolay olmamakla birlikte küçük ve orta boyutlu işletmelere pahalıdır.

 

DTFOOD Alman-Türk Gıda Forumu olarak ANUGA 2013’te Türk ve Helal ürünlerini sergilemek isteyen gıda işletmelerine çok özel fırsatlar sunuyor. AB ülkelerine ihracat yapmak isteyen bütün gıda işletmelerini Avrupalı alıcılarla ve perakendecilerle buluşturuyor. Biz bütün türk ürün yelpazesinin gerçeğe en uygun ve optimum şekilde planlama ve sunumunu (Point of Sale) yapmaktayız. DTFOODshelfstoreV®, perakende, toptancı, imalatçı ve ticari işletmeler, özelliklede türk gıda ürünleri için virtüel-stand-satış menejmentidir.

Tecrübelerimize dayanarak istatistikler doğrultusunda raf düzenleme sistemleri, analizler, B2B görüşmeler, talep doğrultusunda alış ve satış fiyatları ve yeni trendlerin değerlendirilmesi gibi hizmetlerimizin sadece bir bölümünü oluşturmaktadır. Amaç Alman gıda perakende sektörü için ve ayrıca tüketici istekleri doğrultusunda yüksek ciro ve kar sağlayabilecek optimumu sağlamaktır

 

M. VASFİ PAKMAN
DEİK / DTİK Avrupa Bölge Komitesi, Meclis Üyesi (TR)
ATAGAD / Euroturk Chefs Club e.V Bşk.Yrd. Berlin (DE)
LMD / Lezzet Markaları Derneği Başkanı İstanbul (TR)
TÜMAPED / T.Mutfak ve Ağırlama Profesyonelleri Meslek Eğitim Derneği Başkanı İstanbul (TR)
AGİKAD / Akdeniz Ülkeleri Gastronomik İşbirliği ve Kardeşlik Derneği Kurucu Üyesi Atina (GR)
TÜRK DÜNYASI Gastro Kültürel Güçbirliği Konseyi Kurucu Üyesi Bakü (AZ)
UGD / Uluslararası Türk Gastronomi Dernekleri Platformu Başkanı Brüksel (BE)
GKM / İstanbul Gastro Kültür ve Gösteri Merkezi Kurucu Başkanı)
GSM TEL: (TR) +90 / 532 410 60 48 GSM TEL: (DE) +49 / 0172 387 35 87
vasfi@vasfipakman.com – vasfipakman@gmail.com
www.vasfipakman.com