TLH / Türkiye Lezzet Hareketi; Üyelerine, Gazetemiz Okurlarına ve Kamuoyuna saygıyla duyurulur!

80’li yılların sonunda ” LEZZET AŞKINA ” yola çıkan, 2000’li yılların başında vücut bulan Dernekleri ve
Gastro Kültürel yapılanmalarıyla, Ülkemiz ” LEZZET BAYRAĞINI ” dünyada dalgalandıran
TÜRKİYE LEZZET HAREKETİ
Lezzet Dostlarıyla, Profesyonelleriyle, Markalarıyla, Yazarlarıyla, Eğitimcileriyle, İşletmecileriyle, tüm derneklerimizle, destekçilerimizle, yurt içi ve yurt dışı tüm kardeş kuruluşlarımızla, Gastro Kültür Merkezimiz ve Gazetemizle; Her zaman olduğu gibi yine Sayın Cumhurbaşkanımızın, Milletimizin ve Devletimizin yanındadır, hizmetindedir. Üyelerimize, Okurlarımıza ve Kamuoyuna Saygıyla duyurulur. TÜRKİYE LEZZET HAREKETİ Gn.Bşk. M.Vasfi PAKMAN
*
ÖNEMLİ DUYURU
Almanyanın Erfurt Kentinde, 22-26 Ekim’de yapılacak olan İKA / DÜNYA AŞÇILAR OLİMPİYADI’nda yarışacak olan; Avrupalı ve Türkiyeli Chef’lerin Uluslararası Mutfak Takımı EUROTURK CHEFS CULINARY TEAM katılımcılarına ve 4 yılda bir gerçekleşen bu “Dünyanın En Büyük Gastronomi Etkinliğini” izlemek isteyen konuklarımıza duyurulur.

İKA yarışma kayıtlarını yaptıran “Yarışmacı CUİSİNE & PASTRY Cheflerimizin” ve Ekibimizle beraber MY TUREX seyahat acentası tarafından düzenlenen GASTRONOMİ TURU’na katılmak isteyen Lezzetsever ve Destekçi Dostlarımızın Rezervasyonları için DERHAL & ACİLEN Bizimle temas kurmaları gerekmektedir. Saygıyla duyurulur.
Satır içi resim 2

20 Temmuz’da SAPPHİRE binası Seyir Terasında yapılan toplantıda yarışmacı CHEF’lerimiz, Derneklerimiz Yöneticileri birarada görülmektedir.
Konuyla ilgili diğer görüntüleri isteyebilir veya internet sitelerimizden bakabilirsiniz.